pracownik ochrony Kotowo

Kontakt

Zatrudnimy do pracy na stanowisko: pracownik ochrony.

Ochrona i dozór zakładu przemysłowego w KOTOWIE (k. Grodziska Wlkp.)

Wynagrodzenie netto od 2000 zł do 2800 zł!!!

Oferujemy:
• umowę zlecenie,
• pracę zmianową - służby w godz. 6:00-18:00 i 18:00-6:00,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• przeszkolenie wstępne i umundurowanie.

Zadania:
• dozór powierzonego mienia przed dewastacją i kradzieżą,
• elektroniczna ewidencja ruchu samochodowego i osobowego,
• regularne wykonywanie obchodów terenu,
• rejestr zdarzeń na obiekcie.

Oczekujemy:
• niekaralności (warunek konieczny),
• podstawowej znajomości obsługi komputera,
• dyspozycyjności, spostrzegawczość,
• zaangażowania w wykonywaniu powierzonej pracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 785-191-533!!!

‌ Grodzisk Wielkopolski

Data dodania: 10/05/2019